قیمت آجر سفال در کرمانشاه

قیمت آجر سفال در کرمانشاه

فروش آجر سفال در کرمانشاه

آجر سفال کرمانشاه

کرمانشاه یکی از شهر های غربی ایران با آب و هوای خشک می باشد. بر همین اساس می توان آجر سفال کرمانشاه را یکی از مصالح مناسب از میان انبوهی از انواع آجر برای استفاده در ساخت و ساز در نظر گرفت. به طور کلی آجر سفال به دلیل مزایای زیاد سازگاری بسیار بالایی با بیشتر مناطق با انواع آب و هوا دارد و انتخاب مناسبی می باشد. بر همین اساس در این سال های اخیر آجر سفال کرمانشاه به جایگاه خوبی در بین مشتریان خود دست یافته است. قیمت آجر سفال در کرمانشاه نیز از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار بوده که می توانید با مراجعه به لینک مربوطه قیمت به روز این محصول را دریافت نمائید.

آجر سه گل (درجه ۲)
حتما بخوانید  آجر سفال تبریز
تماس بگیریداضافه به سبد خرید

فروش آجر کرمانشاه
اصطلاح تیغه که ممکن است بسیار شنیده باشید در اصل به عنوان نوعی جدا کننده فضا در مکان های مختلف در یک ساختمان به حساب می آید. آجر سفال کرمانشاه یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت تیغه می باشد. علاوه بر آن از این محصول برای ساخت انواع دیوار های حمال و مواردی از این دست مورد کاربرد قرار می دهند.
به طور کلی آجر های سفالی محصولاتی بوده که با استفاده از خاک رس تولید می شوند، دارای وزنی بسیار سبک و در عین حال مقاومت بالا می باشند.

این محصولات که دارای حفره هایی در بدنه محصول بوده باعث نفوذ ملات ساختمانی به تمامی نقاط آجرها در یک تیغه دیوار را میسر کرده و موجب ایجاد پیوند بسیار محکمی می گردد. آجر سفال کرمانشاه همچنین دارای بافتی با خلل و فرج های بالا می باشد که ملات را به خوبی جذب کرده و در نهایت دیواری با استحکام کافی را به وجود خواهد آورد.

حتما بخوانید  قیمت آجر در اراک

عمدتا آجر سفال کرمانشاه را به صورت سوراخ دار در بازار دیده اید. یکی از دلایل عمده در سوراخ دار کردن این محصولات ممانعت از ورود و خروج سرما می باشد. همچنین استفاده از این نوع محصول سبب کاهش وزن سازه و افزایش مقاومت آن در برابر تنش های ناشی از زمین لرزه می شود. ضمن آنکه در زمان دیوار چینی ملات ساختمانی از میان سوراخ ها عبور کرده و موجب ایجاد پیوند مستحکمی در دیوار خواهد شد. به این نکته دقت کنید که بر اثر برخورد این آجرها با یکیدیگر باید صدایی شبیه به صدای زنگ دهند. صدای زنگ نشانه توپر بودن و میزان جذب پایین آب در این محصولات می باشد.

این محصول علاوه بر دارا بودن ویژگی عایق سرما بودن با دارا بودن تیغه میانی از جنس پلی استایرن به نوعی به عنوان عایق صوتی نیز عمل می کنند. قابل ذکر است مطابق با استاندارد جذب آب آن برابر با حداقل ۸ درصد و حداکثر ۱۶ درصد می باشد. آجر سفال از مقاومت خوبی در برابر آتش برخوردار است که تغییر رنگ نداده و خمیری نمی شود.

تولید آجر سفال در کرمانشاه

استخراج مواد اولیه
ابتدا خاک رس را از معادنی که کیفیت آن قبلا توسط کارشناسان بررسی شده است استخراج می گردد. سپس به کارخانه های آجر پزی انتقال داده و سنگ ها و مواد اضافه را از خاک جدا سازی می کنند.
تهیه گل
در این مرحله خاک را در آسیا های مخصوص خورد کرده و به دانه های حدودا ۱ تا ۱.۵ میلیمتری خورد می کنند. خاک را آب زده و در سیلوی نگهداری می نمایند.
فرم دادن
فرم دادن به این معنا که ترکیب حاصل از آب و خاک رس را به درون دستگاه میلکسر انتقال می دهند. این دستگاه بر روی اتاق وکیوم پرس قرار دارد. هدف از این مرحله تخلیه کامل هوای میان ذرات گل می باشد. این گل توسط اهرم دستگاه کاملا فشرده شده تا جای هیچ خلل و فرجی در درون ذرات باقی نماند. اکنون گل فشرده شده را با استفاده از دستگاه اکسترود و در زمان خروج از محل خروجی دستگاه فرم قالبی که در درون دستگاه نصب شده است را به خود می گیرد. به محض خروج گل از دستگاه آن را برش زده و سپس به دستگاه خشک کن انتقال می دهند.
خشک کردن
در این دستگاه خشت آماده شده به اندازه ای در درون دستگاه می ماند تا به رطوبت مورد نظر برای قرار گرفتن در کوره پخت آجر برسد . به دو دلیل از قرار دادن خشت خیس در درون کوره پخت آجر اجتناب کنید. اول آنکه در صورت تر بودن خشت، کوره دچار شوک حرارتی خواهد شد که در پی آن کوره دچار ریزش شده و خراب می شود. دلیل دوم آنکه باعث ترک خوردن و خرابی خود آجر نیز خواهد شد. به همین ترتیب اهمیت دارد تا خشت ها به درجه حرارت مطلوب رسیده سپس در درون کوره قرار گیرند.
پخت
دمای پخت کوره برای آجر دمایی برابر با ۹۰۰ درجه سانتیگراد است. خشت خام با قرار گیری در معرض این دما اکسید کربن آزاد کرده و سفت و خشک می شود. در پایان مدت زمان پخت، محصول را به بخش کنترل کیفی فرستاده سپس روانه بازار می کنند.

حتما بخوانید  قیمت آجر سفال در استان خوزستان

فروش انواع آجر سفال کرمانشاه

فروش آجر سفال کرمانشاه از تخصص ما در گروه صنعتی سنگاج می باشد. شما همراهان گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی با متخصصان فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت شرایط خرید آجر سفال کرمانشاه اقدام به خرید این محصول بنمائید. ضمن آنکه شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت تخصصی ما تصاویر و قیمت انواع آجر سفالی را مشاهده نموده سپس اقدام به خرید این محصول نمائید.

درج نظرات

Your email address will not be published.

پنج × چهار =