قیمت آجر سفال در استان خوزستان

قیمت آجر سفال در استان خوزستان

در مطلبی که پیش روی شماست به معرفی محصولی خواهیم پرداخت که با استفاده از آن در ساخت و ساز می توانید از استحکام ، زیبایی و عایق سازی به صورت همزمان بهره ببرید. آجر سفال خوزستان ، آجر سفال اهواز و آجر سفال دزفول محصولی می باشد که می تواند شما را به داشتن دیواری با این مشخصات یاری کند. استان خوزستان ، فعال در انواع صنایع من جمله پتروشیمی، فولاد و همچنین تولید مصالح ساختمانی می باشد. به گونه ای که هر ساله میزان زیادی از نیازمندی بازار را در این بخش ها تامین و کشور را از تامین این مواد از خارج از کشور بی نیاز کرده است. وجود کارخانه آجر شوش ، همچنین کارخانجات تولید آجر سفال در شهرهای اهواز و آبادان نه تنها نیاز منطقه را بلکه کل کشور را در چند دهه اخیر برطرف ساخته است. در ادامه ضمن ارائه قیمت آجر سفال در خوزستان ، قیمت آجر سفال در دزفول و همچنین قیمت آجر سفال در اهواز به تمامی مشخصات فنی و نکات ریز آجرهای تولید شده در این منطقه خواهیم پرداخت.

آجر سفال فوم دار ۱۵×۴۰ سانتی
حتما بخوانید  آجر خرم آباد
۶,۸۰۰ توماناضافه به سبد خرید

قیمت آجر سفال در اهواز و دزفول

فروش آجر سفال در استان خوزستان

به طور کلی آجر سفال تولید شده از خاک رس یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی می باشد که با قدمتی چند هزار ساله در دسته محصولات با کیفیت و آجرهای سبک در ساخت بناها به حساب می آید.  کارخانه آجر سفال اهواز و آبادان با تامین گچ و خاک رس مرغوب همچنین دیگر مواد مورد نیاز در تولید، مانند خاک سفال از کارخانجات سیمان اصفهان ، سپاهان و سمنان اقدام به تولید مصالح ساختمانی مرغوبی کرده اند که در سال های اخیر در میان مصرف کنندگان به محبوبیت خوبی دست یافته است. با تولید آجر سفال دزفول و اهواز با استفاده از خاک و مصالح مرغوب، این محصولات پس از تولید وزن نهایی بالایی نداشته و همین امر موجب خواهد شد تا دیوار و سازه پس از ساخت سنگین نشود و در برابر نیروهای حاصل از زمین لرزه مقاومت خود را حفظ کند. خاک استفاده شده در ساخت آجر سفال اهواز و آجر سفال دزفول با دانه بندی و سایز مناسبی که دارد صاف و یکدست بوده که ضمن ایجاد دیواری مستحکم از لحاظ ظاهری سازه ای زیبا بنا خواهد شد. عرضه آجر سفال دزفول و اهواز در انواع استاندارد ۱۰ – ۱۵ و ۲۰ سانتیمتری و همچنین به صورت بلوک های سفالی فوم دار موجب شده تا خریداران علاوه بر بهره بردن از دامنه وسیعی از انواع آجر متناسب با نیازشان بتوانند با استفاده از انواع فوم دار همزمان دیواری مستحکم و عایق در برابر صدا، صوت، دما و حرارت بنا کنند.

حتما بخوانید  قیمت آجر در اراک

نمایندگی فروش آجر در اهواز

کارخانجات تولید آجر سفال در اهواز پس از تامین خاک رس مرغوب از دیگر کارخانجات برتر و یا از طریق استخراج مواد خام اولیه از معدن های موجود در کشور این خاک را از لحاظ کیفیت و انسجام دانه مورد بررسی قرار می دهند. این خاک پس از بررسی ها و دست یابی به کیفیت مورد نظر از نگاه کارشناسان کیفی، سنگ و کلوخ های موجود در آن جدا خواهد شد سپس برای دست یابی به اندازه دانه و دانه بندی استاندارد مورد نظر کارشناسان در آسیاب های صنعتی و بزرگ خورد خواهند شد. پس از آن اقدام به تولید آجر به دو روش تولید آجر سفال به صورت خشک و یا به صورت تر می کنند.

در روش تولید آجر سفال به شیوه خشک خاک رس را به حدی در قالب فشرده می کنند تا دیگر خلل و فرجی میان ذرات ریز خاک وجود نداشته باشد. ضمن آنکه رطوبت میان بافتی در این آجر ها بسیار کم است. در صورتی که در روش تولید آجر سفال به شیوه تر خاک رس را با آب به حالت گل در می آورند سپس قالب گیری کرده و به اندازه های استاندارد برش می زنند. پس از آن قالب ها را به دستگاه خشک کن انتقال داده تا رطوبت آجرها به میزان مطلوب برسد و بعد از آن به کوره پخت آجر منتقل می کنند. پایین آوردن میزان رطوبت آجر پیش از انجام عملیات پخت اهمیت بسزائی دارد. چرا که در غیر این صورت قالب های مرطوب قرار گرفته در کوره ترک بر می دارند. در این مرحله قالب ها را همانگونه که بیان کردیم به کوره پخت آجر انتقال داده و بعد از سپری کردن ساعاتی مشخص از کوره خارج می کنند تا سرد شود و پس از آن به انبار منتقل خواهد شد.

حتما بخوانید  قیمت آجر تهران

قیمت مصالح ساختمانی خوزستان

قیمت آجر در خوزستان به صورت روزانه توسط تیم مهندسی سنگاج ارائه می شود. شما عزیزان می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان و همچنین قیمت روز آجر سفال خوزستان ، اهواز و قیمت آجر سفال دزفول این محصولات را با شرایط و قیمت مناسب در محل پروژه خود دریافت نمائید. تیم سنگاج با راه اندازی سامانه خرید اینترنتی آجر سفال اصفهان شرایطی مطلوب برای تمامی شما عزیزان فراهم آورده است تا بتوانید با صرف اندک زمانی استعلام قیمت کرده سپس اقدام به خریدی مطمعن و ایمن کنید.

در هنگام خرید آجر سفال دزفول و به طور کلی آجر سفال استان خوزستان از یاد نبرید این محصولات دارای سه درجه کیفی درجه یک ، درجه دو و درجه سه هستند. علاوه بر آن آجر های با کیفیت بالا دارای رنگ روشن و دارای ظاهری کاملا یکدست و یکنواخت بر روی سطح خود هستند. آجرهای سفال اهواز و دزفول مرغوب ، هدایت حرارتی پایینی داشته و عایق صوتی خوبی به حساب می آیند. در نظر داشته باشید هرچه در انتخاب نوع مرغوب این محصولات دقت عمل به خرج دهید در نهایت سازه ای با کیفیت بالا در برابر نیروهای جانبی اعمال شده به ساختمان همچنین در برابر خطرات احتمالی آتش سوزی و سیل خواهید داشت. امیدواریم این مقاله توانسته باشد دانش و شناخت شما را در خصوص آجر سفال اهواز ، آجر سفال خوزستان و دزفول بالا برده باشد. لطفا نطرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت بگذارید.

درج نظرات

Your email address will not be published.

پنج × دو =